Prekių grąžinimas ir keitimas

Firminiaidrabuziai.lt elektroninėje parduotuvėje įsigytą prekę galite grąžinti/keisti per 14 dienų. 

Norėdami grąžinti/keisti, atlikite šiuos žingsnius:
1. Įsitikinkite, kad grąžinama prekė yra puikioje būklėje, nebuvo dėvėta, turi visas originalias etiketes ir nepažeistą pakuotę, kurioje gavote prekę;
2. Užpildykite grąžinimo formą;
3. Saugiai supakuokite grąžinamą/keičiamą prekę. 
5. Išsiųskite prekę mums paštu adresu: Paula Kumžienė, UAB "Firminiai drabužiai", Architektų g. 51-21, Vilnius LT-04219. Rekomenduojame pasirinkti saugų siuntimo būdą. 
6. Grąžinamam/keičiamam produktui pasiekus mus, grąžinimas/keitimas bus užregistruotas. Jei prekę buvo norima grąžinti, pinigai į sąskaita bus pervesti per 10 darbo dienų, jei prekę norėjote keisti, ji bus išsiųsta per 1-2 darbo dienas.

Pinigai gali būti grąžinami tik į tą sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas pirkimo metu. Prekės grąžinimo kaštus padengia pirkėjas.
Firminiai drabužiai neatsako už siuntinius, kurie buvo išsiųsti netinkamai nurodžius adresą arba buvo prarasti siuntimo metu. Įsitikinkite, kad Jūsų naudojamas siuntimo būdas yra saugus ir turi sekimo kodą.
Gražinimo formą užpildykite čia.

Jeigu kils neaiškumų susisiekite su mumis el. paštu info@firminiaidrabuziai.lt arba telefonu +37062078806; +37068682003.


Apie mus

Sveiki užsukę į firminių drabužių išparduotuvę!
Tai vieta, kur galite įsigyti garsių gamintojų rūbus bei aksesuarus už geriausią kainą. Tiesiogiai bendradarbiaujame su patikimais Europos tiekėjais, tad galime užtikrinti prekių kokybę bei autentiškumą. Visas parduodamas prekes turime sandelyje ir galime operatyviai pristatyti į Jums patogią vietą.
Linkime malonaus apsipirkimo, o iškilus klausimams visada laukiame Jūsų skambučio ar laiško.
mokejimai

Raskite mus Facebook'e